We wtorek wychowankowie grup wychowawczych brali udział w zajęciach plastycznych, podczas których wykonywali laurki dla Mamy i Taty z okazji zbliżających się ich świąt (26 maja i 23 czerwca).
Prace były wykonywane dowolną, trwałą techniką: rysunkową, papierową oraz techniką kolażu. Wychowankowie starali się z dużą dokładnością i starannością przygotować jak najpiękniejsze prace, zwracając uwagę również na ich walory estetyczne. W swoje dzieła włożyli całe serce, dlatego laurki prezentują się tak wspaniale.
Z przygotowanych elementów uczestnicy wyczarowali piękne kartki, które na zakończenie zostały uzupełnione serdecznymi życzeniami. Celem zajęć było: kształtowanie uczuć szacunku i miłości wobec rodziców poprzez własnoręczne wykonanie laurek. Z pewnością będą one pięknym prezentem i pamiątką dla obdarowanych Rodziców.
Pamiętajmy o złożeniu życzeń naszym najbliższym w tym szczególnym dniu.
Wszystkim wychowankom dziękujemy za udział w zajęciach!
Natomiast wszystkim Rodzicom życzymy uśmiechu na co dzień oraz wielu powodów do dumy i radości ze swoich pociech!
Organizatorzy:
p. Krajewska Jolanta,
p. Łata Barbara,
p. Sobura Wiktoria.
