Ogłoszenia

2021-10-11

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym "Jesień w mojej okolicy". Należy poszukać „pięknej jesieni” w lesie, w ogrodzie, na polu, w sadzie, w parku, czyli w swojej małej Ojczyźnie. Wybrać odpowiednie miejsce i poprosić kogoś o zrobienie zdjęcia, które należy potem wywołać albo wydrukować (format min. 13x18, max. A-4). Na fotografii powinien być uczeń/uczennica (może być z rodziną, rówieśnikami lub zwierzątkiem). Zdjęcia dostarczamy do wychowawców w świetlicy do 19.11.2021 roku. Na uczestników czekają nagrody.

2021-10-09

DRODZY UCZNIOWIE I RODZICE! W październiku obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt w związku z tym prosimy o włączenie się w akcję zorganizowaną w naszej szkole. Żołędzie zbieramy – zwierzętom pomagamy. Wystarczy podczas spacerów do lasu, parku zebrać trochę żołędzi i dostarczyć je do wychowawców w świetlicy. Zebrane żołędzie trafią do najbliższego nadleśnictwa i pomogą zwierzętom przetrwać trudny, zimowy okres. Zbiórka trwa do 28.10.2021r. Za dobre serce z góry dziękujemy.

2020-12-16

Miejski Szkolny Ośrodek Sportowy zaprasza uczniów klas I-IV do udziału w półkoloniach, które odbędą się w czasie ferii zimowych. Oferta skierowana jest do dzieci mieszkających w Kielcach. Przewidziano dwa terminy: I turnus: od 4 stycznia 2021 r. do 8 stycznia 2021 r. (z wyłączeniem 06.01.2021); II turnus: od 11 stycznia 2021 r. do 15 stycznia 2021 r. Uczestnicy półkolonii wezmą udział w zajęciach sportowo-rekreacyjnych, artystycznych, ogólnorozwojowych oraz w różnych grach i zabawach. Udział w zajęcia jest nieodpłatny. Ilość miejsc ograniczona. W celu zgłoszenia dziecka należy wypełnić...

2020-12-03

Kochani! Wspólnie z Diecezjalnym Centrum Wolontariatu w Kielcach włączyliśmy się w akcję pomocy dla osób bezdomnych. Prowadzimy zbiórkę nowych par skarpet dla dorosłych mężczyzn i kobiet. Skarpety można dostarczać do pani Lucyny Sobury, Agaty Grabowskiej, Anny Dobrowolskiej do dnia 17 grudnia(czwartek). Przed Świętami Bożego Narodzenia przekazane zostaną one do Diecezjalnego Centrum Wolontariatu przy Caritas Diecezji Kieleckiej, a następnie trafią do osób bezdomnych. Zachęcamy wszystkich do niesienia pomocy ! Pamiętajcie dobro wraca!

2020-11-25

KONKURS PLASTYCZNY ,,ŚWIĄTECZNA KARTKA BOŻONARODZENIOWA” Serdecznie zapraszamy uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej nr 37 do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt.,, Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa” Cele konkursu: Propagowanie tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia Rozwijanie wrażliwości plastycznej i artystycznej Pogłębianie wiedzy na temat symboliki bożonarodzeniowej Regulamin konkursu Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej nr 37 Praca może być wykonana techniką dowolną (rysowanie, wyklejanie, wydzieranie itp.), przy czym nie można używać...